125-ieji Crufts

Šiemet Crufts paroda švenčia jubiliejų – jau 125-ąjį. Renginys seniai atsisveikino su savo įkūrėju ir gyvena atskirą gyvenimą, kasmet kovo mėnesį daugiau nei 20.000 dalyvių pritraukiantį į Birmingham’ą.

DSC_4440

Crufts yra ypatinga paroda, t.y., ne tik paroda, bet daugybė renginių po vienu stogu per keturias dienas. Dresuotų šunų pasirodymai, apdovanojimai, varžybos, veislių pristatymai, vertinimai, seminarai, prekyba… Keturių dienų puikiai užtenka pamatyti viskam.

DSC_4078

Tiesą sakant, Crufts kasmet yra beveik tokie patys. Tačiau tai jokiu būdų nereiškia, kad jie neįdomūs! Tiesiog tai yra didelė, gerai organizuota paroda, kuri darbui su šunimis mane motyvuoja visiems metams. Kasmet pasitaiko nors vienas momentas, priverčiantis sustoti ir susimąstyti. Ir įstringantis stipria emocija.

DSC_4098

Pernai Crufts man buvo sudėtingi, nes kiekvienas triukus atliekantis šuo, kiekvienas juodai baltas snukutis man priminė, kad dingo Paja.

Turbūt todėl ir šiemet labiausiai jaudinantis pasirodymas buvo šios šokėjos ir jos šuns – tikrai, plojau jai su ašaromis akyse. Nežinau, ar toks efektas yra ir žiūrint video, bet gyvai jų šokis manyje tikrai kažką palietė:

Vis dėlto, pirmąją vietą teisėjai skyrė britės pasirodymui…

DSC_4157

Šunys iš Lietuvos:

*nuotraukos, pažymėtos Fumfels užrašu, yra iš mano Facebook albumo

DSC_4144

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s